מתכלים ומצעי הדפסה

HP IndiChrome off-press

התאמה מדויקת של צבעי ספוט במכונת הדפוס. פתרון HP IndiChrome off-press מרחיב את טווח הצבעים ליותר מ- 3,000 צבעים, ליצירת עד 97% מטווח הצבעים של PANTONE. הוספה  של ארבעה צבעים נוספים ל- CMYKOVG (CMYK + כתום, סגול וירוק) תביא לכך שפתרון HP IndiChrome off-press מספק מענה לכל דרישת צבע ספוט או מותג.

  • HP IndiChrome off-press: CMYKOVG (CMYK + כתום, סגול וירוק) וגם כחול רפלקס, צהוב זוהר, אדום רודאמין ושקוף
  • דיו HP IndiChrome off-press ניתן לערבוב באתר בית הדפוס עצמו בעזרת מערכת HP IndiChrome Ink Mixing System או באמצעות שירות HP IndiChrome Ink Mixing Service.
HP IndiChrome ו- HP IndiChrome Plus on-press

תמיד תוכל לסמוך על טווח הצבעים הרחב ביותר שמציעה מכונת הדפוס. בעזרת פתרונות הצבע של HP אינדיגו לששה ושבעה צבעים המאושרים ע"י PANTONE® (CMYK + כתום, סגול וירוק), תוכל ליצור את איכות האופסט שלה אתה מצפה. כל האמולציות של PANTONE  מתרחשות למעשה במכונת הדפוס, כך תוכל להימנע מעבודה נוספת של הכנת הדיו.

  • HP IndiChrome on-press: CMYKOV  (CMYK + כתום, סגול)
  • HP IndiChrome Pkus on-press: CMYKOVG (CMYK + כתום, סגול וירוק) 

 

HP IndiChrome Ink Mixing Service

אפשר לחברת HP לבצע את ערבוב צבעי הספוט עבורך. תוכל לסמוך על שירות זה לספק לך צבעי ספוט מדויקים. כדי להזמין צבעים מאושרים ע"י PANTONE, עליך פשוט לציין את מספר הצבע. HP גם מאפשרת לך להתאים דוגמיות צבעים ולערבב צבעים עבור מצעי הדפסה ספציפיים.

HP IndiChrome Ink Mixing System

מערכת שמאפשרת ערבוב צבעים באתר בית הדפוס על פי דרישה. מערכת עצמאית זו כוללת מדידת צבע מתקדמת ביותר, כך שתוכל ליצור את צבעי הספוט הרצויים בכמויות המדויקות שאתה צריך. באמצעות שימוש בדיו HP IndiChrome off-press, מערכת HP IndiChrome Ink Mixing System הופכת את התאמת הצבעים למלאכה צפויה, ללא הפתעות, שניתן לחזור עליה שוב ושוב

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו