בקרי הדפסה

HP SmartStream Production Pro 5.1 Print Server

שרת הדפסה רב עוצמה המיטבי לשימוש עם מכונות הדפוס של HP אינדיגו. זהו פתרון רב עוצמה לניהול נפחי הדפסה גדולים ועבודות מידע משתנה. בקר הדפסה זה מספק יכולות ממשק מרוחקות נוחות, תכונות מידע משתנה ייחודיות וקיבולת אחסון שניתנת להרחבה. בקר זה מציע מיכון "כיבוי אורות" לניהול איזון העומסים בין מספר מכונות וניהול מעקב אחר עבודות בשלב ה- RIP והדפוס.

שרת זה מנהל יחידות RIP מרובות להפעלת מספר מכונות דפוס של HP אינדיגו. הבקר גם מאפשר את העברת הנתונים המהירה הדרושה להדפסה במהירויות גבוהות – הוא אוסף ומעביר במהירות נתוני עבודות, מידע אודות דיו וצבעים שימוש במצעי הדפסה ונתונים אחרים לגבי המכונה.

יכולות הניהול והמיכון של שרת הדפסה זה מסייעות לך ליצור הזדמנויות רווחיות בהפקת יישומים דיגיטלים כמו חומר שיווקי, דיוור ישיר פרסונלי, מוצרים הקשורים בצילום, כמו גם ספרים ומגזינים. 

מאפייני מפתח :

  • גישה מכל מקום: ממשק משתמש משופר נגיש מכל מכשיר עם גישה לאינטרנט, מחזק את מחלקת קדם דפוס ומאפשר למפעילים להתמקד בהפעלת מכונת הדפוס. 
  • ניהול צבע פשוט יותר: מצב הפעלה פשוט מאפשר קביעת תצורה של תבניות צבע מתקדמות בלחיצת כפתור; איפיון מצעי הדפסה; פרופילי ICC אוטומטיים; מצב הדפסת EPM (מצב הפעלה לפרודוקטיביות משופרת) + הדפסת צבעי ספוט
  • עימוד (אימפוזיציה) וטיפול מתקדם בעבודות הדפסה: איסוף עבודות הדפסה, איתור אוטומטי של בליד (גלישת צבע) ושוליים; תיוג עם יכולות אימפוזיציה משופרות לרבות אימפוזיציה DUTCH 5-up לגיליונות B2
  • אוטומציה של תהליך הגימור: יכולות JDF משופרות ואינטגרציה עם בקר ההדפסה Direct2Finish, מאפשרים הפקה יעילה יותר במכשירים הנתמכים. 

זמינות
בקר ההדפסה V5.1 מסופק עם מכונות ההדפסה HP Indigo 10000 Digital Press ו- and HP Indigo 7800 Digital Press ותואם למכונות דפוס מסדרות HP Indigo 7x00 Digital Press, HP Indigo 5x00 Digital Press, HP Indigo WS6x00p ו- HP Indigo 72x0. הבקר מוצע גם בשדרוג ללא תשלום ללקוחות שברשותם קיים בקר ההדפסה Production Pro Version 5.0. 

מידע נוסף על בקר ההדפסה באתר HP Graphic Arts (באנגלית) 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו