סיפורי הצלחה

גרפוס פרינט

גרפוס פרינט נמנית עם החברות הגדולות והמובילות מסוגה בתחום הדפוס הדיגיטלי בישראל. החברה הוקמה בשנת 1990 ע"י שמעון קרמר, בוגר מכללת הדסה, כבית דפוס ששימש כזרוע נוספת לרשת החנויות "גרפוס" למכשירי כתיבה וצרכי אומנות הפועלת משנת 1954. בחברה עובדים כיום 30 עובדים.

גרפוס פרינט מתמחה בהדפסת מוצרים בדפוס המסחרי, לרבות: ניירת משרדית, כרטיסי ביקור, הזמנות, חוברות, קטלוגים כריכות קשות ואלבומי תמונות. אלבומי התמונות ניתנים להזמנה באתר ייעודי מיוחד בכתובת: http://www.gpix.co.il. בימים אלה, החברה משדרגת אתר זה תוך הוספת מוצרים כמו הדפסה על קנבס, לוחות שנה, פוסטרים המודפסים על קאפה, ואלבומי תמונות בפורמטים נוספים כמו: 30X30, 20X20, ואפילו בגודל כיס של 10X10. כמו כן, ניתן להזמין אלבומים בגודל A4 ו- A5.

"המהפכה הטכנולוגית של הדפוס הדיגיטאלי ממחישה את המשפט 'השמיים הם הגבול'. באמצעות הדפוס הדיגיטלי ניתן ליצור מוצרים חדשים ואפליקציות חדשות כיד הדמיון", אומר שמעון קרמר, מנכ"ל גרפוס פרינט. "קיים אצלנו שילוב מנצח בין היכולות של מכונות הדפוס הדיגיטליות של HP אינדיגו לבין יכולותיה של גרפוס פרינט לספק ללקוח את כל פתרונות הדפוס תחת קורת גג אחת", הוא מסכם.  

גרפוס פרינט ממוצבת למעשה בנישה של ספקית שירותי הדפסה, ובכך היא למעשה הרבה יותר מבית דפוס. החברה מספקת פתרונות מקצה לקצה באמצעות שילוב של מכונות הדפוס ופתרונות הגימור השונים. על השירותים שמציעה החברה נמנים מחלקת גרפיקה, מתקני תצוגה, כריכות רכות קשות וספירלה, למינציה, קפסולציה, איסוף, קיפול ועוד. 

גרפוס פרינט מציעה גם מערכת B2C - "בין העסק ללקוח" (Business-to-Customer), שבמסגרתה בונה החברה ממשק אינטרנט יעודי עבור הלקוח, שמאפשר לו לראות את סל המוצרים שלו, לבצע תיקונים והגהות בקובץ PDF, ולבצע מעקב של מצב ההזמנה דרך האתר.

החברה החלה למעשה בהדפסה על מכונות דפוס אופסט ומכונות דיגיטליות אחרות, ולפני כשלוש שנים בוצע מעבר להדפסה במכונת הדפוס של HP אינדיגו. בחברה קיימת כיום מחלקת דפוס אופסט כמו גם מחלקת דפוס דיגיטלי. מכונות האופסט אחראיות להדפסת מעטפות, עבודות דפוס בריצות ארוכות, או להדפסה במקרים מיוחדים, כמו למשל כאשר קיימת דרישה לצבע PANTONE מיוחד. שאר עבודות ההדפסה מבוצעות על מכונת הדפוס HP Indigo 7600 Digital Press החדשה. 

 בגרפוס פרינט קיימת מגמה ברורה של העברת עבודות הדפסה מדפוס האופסט, ואף ממכונות דפוס דיגיטליות אחרות אל מכונת הדפוס הדיגיטלית של HP אינדיגו. מכונה זו אחראית להדפסת רוב הריצות הקצרות והיא עושה זאת באופן מהיר, נוח וזול יותר ממכונות האופסט. בעבר, עבדו שלושה דפסים על מכונות האופסט, וכיום יש צורך במפעיל מיומן אחד עבור מכונת הדפוס של HP  אינדיגו. היתרון של מכונות HP על פני מכונות דפוס דיגיטליות אחרות מתבטא באיכות טובה יותר ובהעדר בעיות גימור. 

מאגר הלקוחות של גרפוס פרינט כולל מגוון רב של לקוחות, מלקוחות מזדמנים שזקוקים לצילום בודד או כריכה, לקוחות שמזמינים כרטיסי ביקור והזמנות לשמחות ואירועים, משרדי עורכי דין ורואי חשבון ועד למשרדי ממשלה וחברות היי טק. החברה נמצאת ברחוב בן יהודה בירושלים, כך שמיקומה המרכזי בעיר מספק לה חשיפה טובה מאוד.

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו