סיפורי הצלחה

גרפילי בע"מ

חברת גרפילי נוסדה בשנת 1996 וכיום מועסקים בה 8 עובדים. גרפילי היא חברה בעלת ניסיון רב בתחום הדפוס המסחרי, החל מכרטיסי ביקור ופולדרים, דרך ערכות דיוור ומוצרי פרסום ועד לספרים בכל סוגי הכריכות. החברה מתמחה גם בהדפסת מידע משתנה, תכנון ועיצוב קופסאות ומארזים, הפקת ניירת משרדית, הדפסת הזמנות לכל אירוע ועוד. גרפילי הינה למעשה ספקית שירותי הדפסה, שמציעה את כל השירותים תחת קורת גג אחת, החל מעיצוב וגרפיקה דרך קדם דפוס ועד לכריכה. עם לקוחות החברה נמנים בעיקר לקוחות עסקיים, מחברות מובילות במשק ועד לעסקים משפחתיים קטנים. 

גרפילי נכנסה לעידן הדיגיטלי של HP אינדיגו לפני כשנה, אז רכשה את מכונת הדפוס HP Indigo 3550 Digital Press . "בחרנו במכונת הדפוס של HP אינדיגו מאחר ורצינו להיכנס לתחומים ולשווקים חדשים", מספר חגי גרפילי, מנכ"ל החברה. "אנו מתמקדים בעיקר בשוק הספרים וידענו שמכונת הדפוס של HP אינדיגו תסייע לנו לחדור ולהתבסס בענף הפקת הספרים בזכות מהירות ואיכות ההדפסה. אין ספק שהשקעה זו אכן הוכיחה את עצמה בשנה האחרונה". 

היתרון של מכונת הדפוס של HP אינדיגו טמון ביכולתה להפיק ספרים גם בנפחי הדפסה קטנים ובריצות הדפסה קצרות. "המכונה מאפשרת לנו להפיק כמויות שלא היו כדאיות עבורנו בעבר. אנו יכולים להפיק ספר אחד, עשרות או אלפי ספרים על פי דרישה, ועדיין ההדפסה תהיה כלכלית בשל עלויות ההדפסה המשופרות", מספר חגי.

יתרון בולט נוסף הינו הפרודוקטיביות של מכונת הדפוס. "אין ספק שמכונת הדפוס מאפשרת לנו פרודוקטיביות גבוהה ביותר. אנו יכולים להפיק עבודת הדפסה מעורבות הכוללות הדפסה בשחור לבן ובצבע בצורה חלקה ומהירה. 

 

 

 

 

 

 

 

 

"יכולות המכונה, כמו מהירות הדפסה, איכות אופסט דיגיטלית והדפסת מידע משתנה הופכות את העבודה ליעילה ומשתלמת ביותר, ומאפשרות לנו לעמוד בלוחות זמנים צפופים, להפיק הזמנות גדולות כקטנות, על פי דרישה, מהיום למחר, בכל כמות ובכל סוג גימור, כמו למינציה, דבק חם, ספירלה וכריכות רכות וקשות", מוסיף חגי. 

גרפילי מתמחה גם בהדפסת הזמנות מקוריות ויחידות במינן בעיצובים זזים ונשלפים. לגרפילי יש אתר ייעודי בשם Happy Print  ובו יכול כל לקוח לעצב את ההזמנה שלו בהתאם להעדפותיו האישיות ולאירוע המתוכנן. במקרה זה, האמרה שתמונה שווה אלף מילים אכן מתאימה. צריך לראות את הסרטונים כדי להבין כמה ייחודיות ההזמנות:


 

 

 

 

 

סרטון א - דוגמא להזמנה 

 סרטון ב -דוגמא להזמנה 

ומה באשר לעתיד? ובכן, לחגי יש תכניות רבות עבור גרפילי: "ברצוננו להתמקד ולהתפתח בתחום הפקת הספרים. תחום זה מציע אפשרויות רבות מבחינת מצעי ההדפסה, הגימורים, הדפסה על פי דרישה, הדפסת מידע משתנה ונפחי הדפסה משתנים. מעבר לכך, נכנסנו גם לתחום ההדפסה על פלסטיק והדפסה שכוללת הטבעה בחום. אלה תחומים רחבים שמציעים אפשרויות רבות לצמיחה. בנוסף, חברת HP אינדיגו מלווה אותנו במתן ייעוץ בנושאי פיתוח עסקי, כך שיש לנו עוד לאן להתפתח", מסכם חגי. 

 

 

 

 

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו