סיפורי הצלחה

דיגיטל לייבלס

חברת דיגיטל לייבלס נוסדה בשנת 2000 וכיום מועסקים בחברה כ-40 עובדים. החברה מתמחה במתן פיתרונות מיתוג ואריזה. החברה מאושרת בתווי תקן ISO 9001, CSA ו- U.L וחומרי גלם בתקני המזון BGVV-FDA. על לקוחות החברה נמנות חברות מובילות מתעשיות המזון ,פלסטיק, טקסטיל, יין, קוסמטיקה, היי-טק, התעשייה הביטחונית ועוד.

 דיגיטל לייבלס מפיקה מוצרים בדפוס קונבנציונאלי שכולל מגוון שיטות כמו דפוס פלקסו, דומים והפקות תרמיות. בנוסף, קיימת בחברה גם מחלקת דפוס דיגיטלי, כמובן. הדפוס הדיגיטלי מהווה כיום נתח נכבד ממחזור המכירות של החברה. דיגיטל לייבלס מציעה גם מגוון שיטות גימור כמו ציפוי לכה מט/מבריק, הטבעות, הבלטות, למינציה ועוד. שיטת גימור מיוחדת נוספת היא ציפוי "קריסטל קליר" למדבקות אשר יוצר תדמית יוקרתית תוך הגנה מרבית על המוצר ויצירת מראה תלת מימד. שיטה זו מתאימה למדבקות שהופקו בדפוס דיגיטלי, עבור מחשבים נישאים, טלפונים ניידים ומודעות פרסום.

החברה נכנסה לעידן הדיגיטלי לפני שבע שנים, בעת רכישת מכונת הדפוס HP Indigo press ws4000. "לנו היה ברור שמכונת הדפוס הדיגיטלית הראשונה שנרכוש תהיה של HP אינדיגו", אומר אמנון נאמן, מנכ"ל דיגיטל לייבלס ולקוח מאוד מרוצה. "אני בכלל חושב שמכונת דפוס של HP אינדיגו הינה בגדר ציוד חובה לכל בית דפוס וחברה שעוסקים בדפוס דיגיטלי. איכות ומהירות ההדפסה, החדשנות הטכנולוגית ורמת השירות הם רק חלק מהגורמים לכך ש- HP אינדיגו היא ציוד חובה". כיום בבעלות החברה גם מכונת הדפוס HP Indigo WS6600 Digital Press.

 שביעות רצון זו מתבטאת היטב גם בפעילותה של דיגיטל לייבלס. במהלך תערוכת Labelexpo 2011 בספטמבר 2011, העניקה HP אינדיגו פרסי הערכה והצטיינות ללקוחותיה בשמונה קטגוריות כמו ריצת ההדפסה הארוכה ביותר, יישום מידע משתנה המיוחד ביותר, שימוש הכי גבוה במכונת הדפוס מיום התקנתה ועוד. חברת דיגיטל לייבלס זכתה בפרס על השימוש היעיל ביותר במתכלים במכונת דפוס מהדור השני. פרס זה מציין 7 שנות שימוש רציף במכונת הדפוס ללא תקלות, עובדה שמעידה גם היא על איכותה של המכונה.

"אנו רואים ב- HP אינדיגו שותפה אמיתית לדרך, מאחר וזו חברה שמיישמת בפועל את החזון של מערכת יחסים ארוכת טווח עם הלקוח שבמסגרתה, היא מנסה לקדם את הלקוח ולסייע לו להפיק את המרב מהיכולות הרבות של המכונה. בכל פעם שנזקקנו לאנשי שירות או פיתוח של HP, קיבלנו מענה מהיר ושירות משביע רצון מאנשי החברה", מוסיף אמנון.

 "אנו פועלים בשיתוף פעולה עם צוותי הפיתוח של HP אינדיגו במטרה לפתח תחומים חדשים בתחום הפקת המדבקות, שיאפשרו לנו לצמוח ולבדל את מוצרינו מאלה של המתחרים. אנו מתמקדים בעיקר בתחום המדבקות ורואים פוטנציאל אדיר בשוק זה. אנו בהחלט מצפים לגדול ולצמוח יחד עם HP אינדיגו", הוא מסכם.

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו