סיפורי הצלחה

דניה מעבדות

דניה מעבדות נוסדה בשנת 1987 וכיום מועסקים בה 60 עובדים. החברה עוסקת במתן פתרונות בענף הצילום הדיגיטלי והקונבנציונלי כאחד. החברה החלה את דרכה כמעבדת צילום, אך לפני כשש שנים, בעקבות השינוי שחל בעולם הצילום בעקבות המעבר לצילום דיגיטלי, החליטה גם דניה להתמקד בעולם הדיגיטלי. לפני כארבע שנים, רכשה החברה את מכונת הדפוס HP Indigo press 5500, המאפשרת לה להציע למוסדות וללקוחות השונים רמת הדפסה גבוהה ואיכותית במיוחד לכל סוגי העבודות המקצועיות לריצות קצרות ובינוניות. מכונת הדפוס מדפיסה במהירות גבוהה במיוחד בשבעה צבעים, עימוד ממוחשב, דופלקס אוטומטי ושליטה מלאה בתיקוני צבע.

 על לקוחות החברה נמנים צלמים מקצועיים וחובבים, לקוחות פרטיים, מוזיאונים, בתי הוצאה לאור חברות מסחריות ועוד. החברה מתמחה בהפקת אלבומים דיגיטליים ומפיקה למעשה את האלבומים הדיגיטלים שמוזמנים דרך אתרים כמו Zooma, e-book, ynet albums ו- p1000. תחומי עיסוק נוספים של ההחברה הם הדפסה והקמה של מתקני תצוגה לתערוכות ואירועים, לרבות שינוע, הקמה ופירוק, והדפסת פוסטרים גדולים עבור המוזיאונים הגדולים בירושלים ובכלל.

"מאחר והרקע שלנו הוא מתחום הצילום ולא הדפוס, הרי שיש לנו הבנה עמוקה בנושא, וזהו הערך המוסף שלנו בשוק האלבומים הדיגיטלים", אומר מושיק אזן, אחד משני בעלי החברה. "דניה מעבדות פוגשת את הדפוס הדיגיטלי כמעבדת צילום מקצועית ומביאה את כל שנות הניסיון בטיפול והדפסת תמונות איכותיות ומקצועיות. אנו משתמשים במערכות מתקדמות לשיפור איכות התמונה ותיקון צבעים, וכך אנו לא רק מדפיסים את האלבומים, אלא גם משפרים את איכות וצבעי התמונות לפני הדפסתם. 

"הפקת אלבומי צילום מקצועיים לאירועים ולחובבים הן דרך המעבדה והן דרך אתרי האינטרנט הייעודיים מתחילה את דרכה בדניה במערכות מקצועיות ומתקדמות לטיפול ושדרוג איכות התמונה ללא כל פשרות, ועד לשלב ההדפסה בניצול מרבי של יכולת מכונת הדפוס של HP אינדיגו להבאת המוצר הסופי לרמות הגבוהות ביותר", אומר מושיק.

דניה פועלת בשיטת Total Service שמשמעותה כי החברה ערוכה למתן פתרונות כוללים תחת קורת גג אחת, החל מגרפיקה והדפסה ועד לפתרונות גימור, כמו למינציה והדבקה. מכונת הדפוס של HP אינדיגו היא גם חלק מפתרון מקיף, מאחר והיא משלבת מערכות גימור לבלוקים וכריכה.   

 
"אנו גם עושים שימוש באפליקציה מתקדמת ביותר, שנחשבת לאחת הטובות בעולם", מוסיף מושיק. "התוכנה שלנו נוחה וקלה לשימוש, כך שהמשתמשים בה יכולים ליצור אלבום תמונות בקלות עם מבחר כלים, המסייעים להם להפיק את המרב והמיטב מהתמונות. האפליקציה מסייעת למיון התמונות, מאחר וביכולתה לספק מידע על התמונות, כמו התנאים שבהם הן צולמו, ולמיין את המידע על כל תמונה". 

 
דניה מתכוונת להרחיב את פעילותה בשוק הצילום. "אנו צועדים עם הזמן ונענים לאתגרים שמציבה התפתחות הטכנולוגיה. התחלנו כמעבדת צילום, עברנו לתחום ההדפסה הדיגיטלית של ספרי תמונות ואלבומים, והיום אנו עובדים על פיתוח מוצרים חדשים לתחום זה. זהו תחום רחב ובעל הזדמנויות עסקיות רבות, ואנו שמחים להיות חלק מעולם מסעיר ורב אפשרויות זה", מסכם מושיק. 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו