סיפורי הצלחה

העיר העתיקה

דפוס העיר העתיקה נוסד לפני 42 שנה בעיר העתיקה בירושלים, ומכאן שמו. כיום ממוקם בית הדפוס באזור התעשייה גבעת שאול ירושלים.

לפני שלוש שנים נכנס בית הדפוס לעידן הדיגיטלי עם רכישת מכונת הדפוס של HP אינדיגו,  HP Indigo 3500 press, ובשל העלייה הרבה בנפחי ההדפסה, נרכשה גם מכונת הדפוס הדיגיטלית HP Indigo  7000 Digital Press. כיום דפוס העיר העתיקה הינו הראשון בישראל שבו הותקנה מכונת הדפוס החדשה והמפכנית, HP Indigo 10000 Digital Press.

"המוטו של החברה הוא 'תמיד להתקדם ולהתקדם ולהתקדם, ולא לקפוא על השמרים', אומר דניאל מוזס, מהמחלקה הדיגיטלית. "תמיד היינו חלוצים בתחום הטכנולוגי של ענף הדפוס. התחלנו את דרכנו עם מכונת 1/8 אחת, והיום אנו חולשים על כ-10 מכונות דפוס, שהן המילה האחרונה בענף. אבל, זה עוד לא הכול. ענף הדפוס הדיגיטלי שהוא המוביל היום בעולם ובישראל, הולך וכובש שטחים נרחבים אצלנו, ובשנים הבאות יהווה נתח משמעותי מסך כל הכנסות הדפוס", הוא הוסיף. 

לאחר התקנת המכונה, אמר דניאל: "אנו נרגשים ביותר מהעוצמה שמביאה מכונת הדפוס החדשה לשוק בישראל בכלל ולבית הדפוס שלנו בפרט. מכונה זו מהווה זינוק אדיר בהפקה הדיגיטלית שלנו. גודל הגיליון הדרמטי מציע ללקוחותינו יעילות ויצירתיות רבה יותר, ומספקת להם יתרון תחרותי ברור. השילוב בין גודל הגיליון לבין הגמישות של הדפוס הדיגיטלי, כולל יכולות השיווק הפרסונאלי, יגדילו לעין ערוך את האפשרויות והיכולות שלנו בתחום".

דפוס העיר העתיקה ממוצב למעשה בנישה של ספקית שירותי הדפסה, הנותן פתרונות מקצה לקצה באמצעות שילוב של מכונות הדפוס יחד עם כל השירותים האפשריים תחת קורת גג אחת, ללא צורך במיקור חוץ: קדם-דפוס, גרפיקה, הדפסה, למינציה, הטבעה, כריכיה, הטבעות ועוד.

מכונות הדפוס של HP אינדיגו מדפיסות הן על נייר והן על פלסטיק, ומכאן נובע ההיצע המגוון של מוצרי הדפוס שמספק בית הדפוס. במחלקה הדיגיטלית מודפסים כרטיסי ביקור, לוחות שנה, אלבומי תמונות וספרים. דפוס העיר העתיקה הינו ספק-הדפוס של אתר האינטרנט וואלה, אתר הסחר הגדול בישראל. 

מעבר לכך, ברשות דפוס העיר העתיקה נמצאת מכונת לכה UV דיגיטלית של חברת SCODIX הישראלית, המאפשרת ציפוי לכה UV באופן דיגיטלי. בכך מרחיבה המכונה את מגוון השירותים שמציע בית הדפוס. 

בבית הדפוס קיימת גם מחלקת דפוס אופסט, שבה עשר מכונות דפוס, והיא מטפלת בהדפסת קטלוגים, ברושורים וספרים. בית הדפוס מציע גם מגוון רחב של מוצרי יודאיקה, לרבות ברכונים, סידורים והגדות. חלוקת העבודה בין מחלקות האופסט לדיגיטלית נעשית בעיקר על פי שיקולי דחיפות ונפח עבודת הדפוס. עבודות דחופות או ריצות קצרות יודפסו במכונות הדיגיטליות, ועבודות בנפח גדול יודפסו באופסט.

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו