סיפורי הצלחה

להקת המחול מריה קונג, ישראל

"היכולות הגבוהות של מכונות הדפוס של HP אינדיגו מהוות יתרון עבורנו, מאחר ואנו יכולים לייצר חומר שיווקי יוצא דופן, איכותי שמושך את העין, ומעביר את המסרים שלנו – איכות ומקצועיות, לקהל הרחב".
זהר אשל-עכו, מנהלת מריה קונג

להקת המחול מריה קונג הוקמה בשנת 2008 על ידי ארבעה רקדנים ויוצרים יוצאי להקת בת-שבע, שמקורם מישראל, ברזיל וצרפת. הלהקה מתמחה במחול מודרני.

 מריה קונג מגשימה את מטרותיה באמצעות התמודדות עם האתגר הגדול מכול – תקשורת, על ידי תהליך מתמשך של דיאלוג וגילוי עצמי. עבור הקבוצה, התזמון נמצא במרכזה של התנועה, הקומפוזיציה, המוסיקה והחלל.
מיום הקמתה, העלתה הלהקה עד כה שני מופעים: Fling ומיס ברזיל.

מן הביקורת:
"פלינג – "אוסף של פניניהם יפהפיות..." רות אשל, הארץ 2009 
"
מיס ברזיל - ...  קשר הדוק בין מרכיבי הבמה ומרכיבי היצירה והביצוע, כצפוי היה מרתק! - אורה ברפמן – Dance Talk 2010 

הקשר בין מריה קונג לחברת HP אינדיגו 
לצורך שיווק המופע מייצרת מריה קונג פוסטרים, פליירים ותוכניות, שהודפסו בעבר בבתי דפוס אופסט. הבעיה הייתה שלהקת המחול נדרשה להדפיס כמות מינימום של חומר שיווקי, ובתום המופע, נשאר מלאי גדול של חומר ללא שימוש. ולכן, בעת השקת המופע מיס ברזיל, נכנסה מריה קונג לעידן הדפוס הדיגיטלי שמאפשר לה להדפיס לכל מופע בדיוק את הכמות הנחוצה, ובכך חוסכת הלהקה כסף על הדפסה, וגם מבטלת את הצורך באחסון החומרים השיווקיים שנותרו.

"כקבוצת ריקוד ייחודית המתמקדת בתקשורת, אנו זקוקים לחומר שיווקי ויזואלי איכותי, שיעביר את המסר שלנו, ויבדל אותנו מקבוצות ולהקות אחרות", אומרת זהר אשל-עכו, מנהלת הלהקה. "היכולות הגבוהות של מכונות הדפוס של HP אינדיגו מהוות יתרון עבורנו, מאחר ואנו יכולים לייצר חומר שיווקי יוצא דופן, איכותי שמושך את העין, ומעביר את המסרים שלנו – איכות ומקצועיות, לקהל הרחב.

"אנו מייצרים פליירים בשפות שונות, המיועדות לקהלים שונים, וזאת ניתן לעשות רק בדפוס הדיגיטלי. העובדה שמכונות הדפוס של HP אינדיגו הן בעלות יכולת הדפסה של מידע משתנה, מאפשרת לנו להציע מבצעים שונים המיועדים למגזרים שונים, להדפיס פליירים הנבדלים זה מזה בשפה, כיתוב, צבע, תמונה או כולם יחד, ואף ליצור גרסאות אישיות. כל אלה יוצרים אפקט מרשים התואם את מטרותינו. במופע האחרון למשל, יצרנו קמפיין משולב, שבמסגרתו הדפסנו גלויה שחולקה לאנשים שהגיעו למופע עם הזמנה להיכנס לעמוד אינטרנט שהציע להם הטבה ייחודית", מוסיפה זהר. 

יתרון נוסף של מכונות הדפוס של HP אינדיגו על פני דפוס אופסט הינו יכולת ההדפסה על מגוון רחב של מצעי הדפסה. "מאחר ואנו רוצים לבטא את האמנות והיצירתיות שלנו, גם השימוש במצעי הדפסה מיוחדים ושונים מסייע לנו בכך. אנו יכולים לעשות שימוש בתכונות מצעי ההדפסה, כמו עובי, מרקם וחומר, כדי להעביר לקהל מעט מהיצירתיות המתרחשת על הבמה", מסכמת זהר.  

 

במסגרת שיתוף הפעולה בין HP אינדיגו ללהקה, הודפסו בדצמבר 2010 לוחות שנה עם תמונות הלהקה, אשר חולקו במסגרת כנס "חשיפה בינלאומית למחול", בו התארחו למעלה מ-150 נציגי פסטיבלים ואולמות מרחבי העולם. לוח השנה משמש למעשה כחוברת השיווקית של להקת המחול, כאשר כל עמוד מציג מידע נוסף על היוצרים, היצירות, ועוד. זוהי דוגמא נוספת כיצד הטכנולוגיה של HP אינדיגו מאפשרת למריה קונג להפיק חומרים ייחודיים, שמכוונים באופן ישיר ורלוונטי לקהל היעד ותומכת בצורך בבידול הלהקה בקרב להקות מחול אחרות. 

ומה התוכניות לעתיד?
בחודש מארס 2011, מתעתדת הלהקה להופיע ביפן ו- HP אינדיגו העניקה את חסותה למופע, כאשר הפליירים יודפסו ביפן עבור הקהל המקומי. השנה גם מתכננת מריה קונג להפיק לוחות שנה אישיים בעברית, עבור קנייני תרבות פוטנציאלים מרחבי הארץ. כל מנהל יקבל לוח שנה הנושא את שמו, עם תמונות מהמופעים של הקבוצה, וקריאה ליצירת קשר והזמנת המופע.

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו