סיפורי הצלחה

מדבקה ברגע

"תהליך ההחלטה והבדיקה ארך כשנה, שמהלכה ליווה אותנו במקצועיות, בכנות ובסבלנות נציג HP אינדיגו, יוסי רובין. הבנו שיש פה צוות אנשים וחברה שילוו אותנו לכל אורך הדרך."

חברת "מדבקה ברגע בע"מ" נוסדה בשנת 2004 וכיום מועסקים בה 15 עובדים. היום החברה מובילה בתחום ייצור מדבקות בגלילים במגוון מוצרים ותעשיות. המדבקות מודפסות על מגוון רחב של חומרים איכותיים כגון: מדבקות פוליאסטר, מדבקות פוליפרופילן, מדבקות נייר זהב/כסף, מדבקות זוהרות, ברקודים, מדבקות ניתנות להסרה, מדבקות אחריות (ויניל מתפרק), מדבקות שחורניר, מדבקות להקפאה ועוד. חברת "מדבקה ברגע" משתמשת בצבעי מים ומתמחה בתחום לכת UV. 

חברת "מדבקה ברגע" הינה למעשה ספקית שירותי הדפסה, שמציעה את כל השירותים תחת קורת גג אחת, החל מפתרונות עיצוב גרפי מתקדם דרך קדם דפוס ועד להפקת המדבקות. על לקוחות החברה נמנות חברות ממגזרים שונים כמו חברות מזון, קוסמטיקה, תרופות, בתי חולים, ביגוד, ועוד. 

מאז היווסדה ב-2004, הדפיסה החברה במכונת דפוס פלקסו. בתחילת שנת 2015, נכנסה החברה לעידן הדיגיטלי עם רכישתה של מכונת הדפוס HP Indigo WS6000 Digital Press. "אם נצטרך לסכם בכמה מילים מדוע קנינו את מכונת הדפוס של HP אינדיגו, הרי שנאמר כי 'התאהבנו' באדם שסייע לנו בתהליך, יוסי רובין", מספרת מיכל רחמים, מנכ"לית מדבקה ברגע. "לאחר כ-11 שנים של הדפסה בפלקסו, החלטנו שהגיע הזמן להיכנס גם לעידן הדיגיטלי, וביצענו סקר של האפשרויות העומדות בפנינו בתחום הדפוס הדיגיטלי.

"מדובר בהחלטה לא פשוטה מאחר ומדובר בקפיצת דרך משמעותית ובהשקעה כספית גבוהה, הן לחברה צעירה והן לשני מנהלים-שותפים צעירים", מוסיפה מיכל. "תהליך ההחלטה והבדיקה ארך כשנה, שמהלכה ליווה אותנו במקצועיות, בכנות ובסבלנות נציג HP אינדיגו, יוסי רובין. הבנו שיש פה צוות אנשים וחברה שילוו אותנו לכל אורך הדרך, ושתמיד יהיה מי שיספק לנו מענה במקרה של שאלה או בעיה. ברור לנו ש- HP אינדיגו הינה חברה שדוגלת בטיפוח מערכת יחסים ארוכת טווח עם הלקוח שבמסגרתה, היא מנסה לקדם את הלקוח ולסייע לו להפיק את המרב מיכולות המכונה". 

"מכונת הדפוס HP Indigo WS6000 Digital Press השתלבה באופן מהיר וחלק ברצפת הייצור, יחד עם מכונות דפוס פלקסו של החברה וכיום פועלות יחד כל המכונות בשיתוף מלא". מספרת מיכל. "כשראינו את מכונת הדפוס של HP אינדיגו בפעולה בפעם הראשונה, נותרנו פעורי פה. מהירות וקלות ההדפסה הדהימו אותנו. עד היום, אני עדיין המומה מאיכות ומהירות ההדפסה. 

"מילות המפתח אצלנו היא איכות ושירות כמובן. מכונת הדפוס של HP אינדיגו מהווה עבורנו קפיצת מדרגה ענקית. אנו משרתים לקוחות רבים בתחומים שונים כמו קוסמטיקה, מזון, משקאות, היי טק ואלקטרוניקה ואנו מתכננים להיכנס לתחומים נוספים בזכות איכות ומהירות ההדפסה של מכונת הדפוס של HP אינדיגו. 

חברת "מדבקה ברגע" מתמקדת בלקוחות אשר עבורם המדבקה הינה בעלת חשיבות עליונה כמותג. "אנו מתמקדים  בלקוחות אשר עבורם מיתוג המדבקה הינו ערך עליון", מסבירה מיכל. "לקוחות אלה אינם מתייחסים למדבקה כאל מדבקה בלבד, אלא כאל חלק בלתי נפרד מהמותג שלהם".

מעבר לכך, החברה רוצה לגדול ולהתרחב. החברה עברה לאחרונה ממושב לאתר גדול ונרחב בעיר רמלה. "שם החברה שלנו הוא 'מדבקה ברגע' וזהו המוטו שלנו: לספק ללקוחות שירות מהיר ואיכותי. מכונת הדפוס של HP אינדיגו מסייעת לנו לספק ללקוחותינו מדבקות באיכות מעולה ובמהירות, ולעמוד בלוחות זמנים צפופים", מסכמת מיכל. 

 

 

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו