סיפורי הצלחה

מירב שירותי דפוס

חברת 'מירב שירותי דפוס' נוסדה בשנת 1994 כחברה למיקור חוץ בתחום הדפוס עבור חברות עסקיות וארגונים. כיום מועסקים בחברה 44 עובדים. החברה מתמחה בשירותי דפוס והפקה ומספקת שירותים לחברות וארגונים: ניירת חברה, מעטפיות לדיוור ישיר, חוברות ועלונים שיווקיים, קטלוגים, כרטיסי ביקור, מפרטים, דוחות ועוד. החברה מציעה גם שירותי עיצוב גרפי וכריכה במגוון שיטות כמו דבק חם, ספירלה וסיכות, למינציה וקיפול. 

עם לקוחות החברה נמנים ארגונים גדולים כמו חברת י.ב.מ ומכון התקנים, משרדי ממשלה ועשרות לקוחות ממגזרים שונים ובגדלים שונים.

 חברת 'מירב שירותי דפוס' משלבת דפוס אופסט עם דפוס דיגיטלי. החברה הייתה חלוצה בתחום הדפוס הדיגיטלי בישראל, לאחר שהייתה הראשונה לרכוש מכונת דפוס דיגיטלי של חברה מתחרה. לפני חודשים ספורים רכשה החברה את מכונת הדפוס HP Indigo press 5000.

"החוזה שלנו עם החברה המתחרה הסתיים וחיפשנו מכונת דפוס אחרת. הפתרון שהציעה לנו חברת HP אינדיגו היה המשתלם ביותר", אומר ששון טוליאן, הבעלים ומנהל הדפוס. "מכונת הדפוס של HP אינדיגו מדפיסה באיכות גבוהה יותר מהמכונה שהייתה ברשותנו. גם השירות שמציעה החברה אינו מוגבל בשנים, אלא יימשך כל עוד המכונה בשימוש, וזו בהחלט נקודה חשובה, מאחר שהמכונה עובדת שעות רבות, וחשוב לנו לדעת ששירות ותמיכה יהיו זמינים לנו בכל עת.

"העבודה כיום מתחלקת שווה בשווה בין מחלקת דפוס האופסט למחלקה הדיגיטלית. המגמה בשוק כיום היא של ריבוי ריצות קצרות וכמויות הדפסה קטנות יחסית, ומכונת הדפוס של HP אינדיגו מספקת מענה מהיר ובאיכות גבוהה לדרישות אלה. עבודות הדפסה בפורמטים גדולים מופנות למכונות האופסט. יתרון חשוב נוסף הוא גודלה של המכונה, שאינה תופסת שטח רב," מספר ששון.

החברה מציעה גם הדפסה של מידע משתנה, ואחד הפתרונות הייחודיים שלה הוא המעטפית לדיוור ישיר, כאשר המכתב הופך לגלויה שניתן לשלוח בדואר. זהו אמצעי נוח, יעיל ומשתלם, שמבטל למעשה את העבודה הרבה הכרוכה בהכנסת המכתבים למעטפות.

"אנו מאוד מרוצים מאיכות ההדפסה של מכונת הדפוס של HP אינדיגו. אנו סומכים על תוכניות הפיתוח העסקי שמציעה חברת HP, ובטוחים שתוכניות אלה יסייעו לנו לתח את העסק ולהפיק את המרב באמצעותן", מסכם ששון. 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו