סיפורי הצלחה

סטודיו שקד רענן

סטודיו שקד רענן הוקם ב- 1996 על ידי רונית שקד uבשנת 2000 הצטרף רענן ניסנזון כשותף. הסטודיו עוסק במגוון רחב ביותר של תחומים: החל מתדמית חברה, לוגו ושפה גרפית, דרך מגוון מוצרים כמו פולדרים, ברושורים ופרופיל חבר ועד למודעות, ביתנים לתערוכות ואתרי אינטרנט. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"אנו מחויבים לאיכות הגבוהה ביותר של עיצוב, הפקה ודפוס. אנו יוצרים שיתופי פעולה עם מפיקי דפוס, צלמים וכותבי תכנים". אומרת רונית שקד. "אנו אחראים לספק ללקוחותינו את המוצר המוגמר תוך כדי עמידה בלוחות הזמנים ובמסגרת התקציב".

הסטודיו עובד מזה מספר שנים עם HP אינדיגו והינו בעל היכרות עמוקה עם יכולות המכונות והדפוס הדיגיטלי. ולכן, הסטודיו ממליץ גם ללקוחותיו להפיק את החומר השיווקי שלו בבתי דפוס שמדפיסים על המכונות של HP אינדיגו.

"הדפוס הדיגיטלי הוא בעל יתרונות רבים וברורים, ולכן קל לנו כסטודיו למכור אותו ללקוחותינו, כאמצעי ההפקה של החומר השיווקי שאנו מעצבים. מהירות הדפסה, איכות, גמישות, הדפסה ב- 7 צבעים, indichrome, דיו לבן, מידע משתנה, ומגוון יישומים – כל אלה הם יתרונות ברורים של HP אינדיגו".   

"רבים מלקוחותינו הם חברות חדשות, או כאלה שמשיקות מוצר חדש", מספרת רונית. "הן מעוניינות להפיק חומר שיווקי במספר מוגבל של כ- 500 עד 1000 עותקים, במטרה לבדוק את הפוטנציאל השיווקי של מוצריהם. הם אינם רוצים או יכולים להרשות לעצמם הפקה של עשרות אלפי עותקים. כאן ממלא הדפוס הדיגיטלי תפקיד מפתח. אנו יכולים להציע ללקוח איכות מרבית בכמות מינימלית. מכונות הדפוס הדיגיטליות של HP אינדיגו מאפשרות הדפסה של כמות קטנה של עותקים באיכות גבוהה, במהירות ובמחיר משתלם. 

 

"העובדה שהמכונות הן בעלות יכולות גבוהות כל כך, מהווה יתרון עבור הסטודיו שלנו, מאחר ואנו יכולים להציע ללקוחותינו עיצובים מאתגרים, ייחודיים ויוצאי דופן, שמושכים את העין, מאחר ואנו יודעים כי אכן ניתן להפיק עיצובים אלה במכונות הדפוס של HP אינדיגו. הלקוח מקבל תוצאות איכותיות שמבדלות את מוצריו וגורמים להם לבלוט על פני המתחרים". 

רונית מספרת על עוד יתרון וחשוב וקריטי של מכונות הדפוס של HP אינדיגו, שהוא הדפסת מידע משתנה. "אם לקוח עומד לערוך אירוע חברה, לערוך סקר שוק של מגזרים מסוימים, להוציא מהדורה מוגבלת של מוצריו לשוק, לפנות ללקוחות בצורה אישית או לצאת בקמפיין נקודתי, הדפסת מידע משתנה היא התשובה עבורו. הוא יכול להפיק מוצרים הנבדלים זה מזה בכיתוב, צבע, תמונה או כולם יחד, וליצור אפקט מרשים התואם את מטרותיו". 

רונית מציינת שהחומר השיווקי וחוברות המידע של הסטודיו שלה עצמו מודפסים במכונות הדפוס של HP אינדיגו, והרי זו הצבעת האמון הטובה ביותר. "כסטודיו שמחויב לרמה הגבוהה ביותר של איכות, הרי שהחומר הפרסומי והשיווקי שלנו הוא חלון הראווה שלנו. אנו ממליצים ללקוחותינו על מה שאנו עצמנו מאמינים בו, ויודעים שיביא לתוצאות הטובות ביותר. כפי שאנו רותמים את יתרונות הדפוס הדיגיטלי לשיווק הסטודיו שלנו, הרי שנעשה זאת גם עבור לקוחותינו", היא מסכמת. 

 

 

 

 

 

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו