סיפורי הצלחה

סטיקלר גרף

חברת סטיקלר גרף בע"מ נוסדה בשנת 2000, וכיום מועסקים בה כ-60 עובדים. תחום עיסוקה העיקרי של החברה הינו ייצור מדבקות ותגי קרטון בגלילים ובבדידים לתעשיות השונות. כמו כן מייבאת ומשווקת החברה מוצרי עזר לתעשייה זו. לקוחות החברה (כ-3,000 במספר) הינם מתחומי עיסוק מגוונים ביותר כמו: מזון, פלסטיק, טקסטיל, אלקטרוניקה, תרופות, קוסמטיקה ועוד. על לקוחות החברה נמנים בין השאר, כתר פלסטיק, חברת החשמל, אוסם, שטראוס, אינטרקוסמא והתעשייה הצבאית.  

חומרי הגלם שברשות החברה הנם בעלי מפרטים טכניים המוכרים ומאושרים ע"י מכון התקנים הישראלי והאמריקאי (C.S.A - U.L). כמו כן יש לחברה אישור של משרד הבריאות בנוגע לצבעי ההדפסה וזאת לצורך התאמתם לתחום המזון והמוצרים לילדים. החברה מייצרת מגוון רחב של מדבקות החל ממדבקות לבנות להעברה טרמית וכלה במדבקות צבעוניות (פרוצס) כולל ציפוי לכה, UV, או למינציה, כאשר ניתן לשלב הדפסה דו צדדית וכן הדפסה על גבי הדבק.

 סטיקלר מדפיסה במגוון שיטות דפוס כמו דפוס דיגיטלי, פלקסו, בלט, הטבעות והבלטות. ברשות החברה שלוש מכונות דפוס של HP אינדיגו: HP Indigo press ws4050,  HP Indigo press ws4500 ומכונת .HP Indigo WS6000 Digital Press סטיקלר רכשה את מכונת הדפוס הראשונה בשנת 2007, אז נכנסה לעידן הדיגיטלי. כיום, 25% מעבודות ההדפסה מבוצעות במכונות הדפוס של HP אינדיגו. 

"רצינו לשדרג ולהרחיב את פעילות החברה בתחום הריצות הקצרות, ומכונת הדפוס של HP אינדיגו הייתה האופציה הטובה ביותר שהייתה קיימת בשוק", אומר דוד זוהר, מנכ"ל משותף בסטיקלר. "אנשי HP אינדיגו הרשימו אותנו מאוד בידע שלהם ובניסיונם הנרחב. הם השקיעו רבות בהדגמת יכולות המכונה, ואף נסעו עמנו לחו"ל כדי להראות לנו את מכונות הדפוס שלהם בפעולה בחברות שונות. הם גם הדגימו לנו כלים שימושיים ביותר לתחשיבי עלויות, המסייעים לבית הדפוס לקבוע את נקודת האיזון בין דפוס אופסט לדפוס דיגיטלי. 

"היתרונות של מכונות הדפוס של HP אינדיגו הם רבים: מהירות ההדפסה, ביטול פחת שאינו קיים כלל בריצות קצרות, והדפסת ריצות קצרות שאינן משתלמות כלל בדפוס אופסט", מוסיף דוד. "המעבר לדפוס הדיגיטלי הפך את העבודה ליעילה, רווחית ומשתלמת יותר. בעת קבלת עבודת הדפסה, אנו תמיד מבצעים תחשיב כדי לקבוע מה שיטת הדפוס המשתלמת יותר, וכבר עתה 25% מנפח העבודה מבוצע במכונות הדפוס הדיגיטליות", הוא מסכם. 

סטיקלר פועלת בשיטת One-stop-shop, שבה החברה ערוכה למתן פתרונות כוללים מקצה לקצה, באמצעות שילוב של מכונות הדפוס יחד עם כל השירותים תחת קורת גג אחת, ללא צורך במיקור חוץ.  כתוצאה מכך, גם זמן התגובה והאספקה של החברה הינו מהיר ביותר. מכונת הדפוס של HP אינדיגו היא גם חלק מפתרון מקיף, מאחר והיא משלבת מערכות לגימור וציפוי.  

סטיקלר כיום מייצרת ומשווקת את מוצריה ברחבי ארה"ב באמצעות חברת שיווק מקומית שנמצאת בבעלותה, והיא מתכננת בעתיד הקרוב להקים מפעל מקומי התואם את צרכי השוק האמריקאי. מעבר לכך, יוקם גם מפעל לייצור שרוולים מתכווצים בישראל. 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו