סיפורי הצלחה

פיק א בוק

חברת Pic-A-Book שנוסדה בשנת 2005, היא חלוצת אלבומי התמונות בארץ. יובל יהודר ומיקי קולקו, מייסדי החברה, השיקו באותה שנה את החברה, שהייתה הראשונה שהציעה שירות להדפסת אלבומי תמונות דיגיטליים בישראל. בזכות הרקע הנרחב שלהם בתחום המחשבים ובתכנות, הם יצרו את תוכנת פיק א בוק, שמאפשרת ללקוחות החברה ליצור את אלבומי התמונות בצורה קלה וידידותית למשתמש. התוכנה מתפתחת ומשודרגת כל העת, בעקבות משוב מהלקוחות וההתפתחות הטכנולוגית.

בשנת 2012, החברה שילבה כוחות עם חברת צילוגרף, המתמחה בפתרונות הדפסה מהירים ודפוס דיגיטלי יצירתי. המיזוג בין שתי החברות חיזק והעצים את היצע מוצרי הפרימיום האיכותיים בשוק.

חברת Pic-A-Book מתמחה בהדפסת מוצרי פרימיום, ומציעה בעיקר הדפסה של ספרי תמונות בעלי כריכה קשה, ואלבומי תמונות במגוון רחב של כריכות מחומרים ייחודיים כמו בד, עץ, דמוי עור ועוד. על לקוחות החברה נמנים חברות, מוסדות ולקוחות פרטיים. "צלמים מקצועיים ומעצבים רבים מעדיפים את שירותי החברה, מאחר ועבורם איכות ההדפסה היא בעלת חשיבות עליונה", אומרת סיון ון דר פלאס, מנהלת השיווק והמכירות בחברה. "הם יוצרים עיצובים מאתגרים וייחודיים ויודעים שאנו נפיק עבורם את המוצרים בצבעים חדים ובאיכות הכי גבוהה".  

"כל מהות החברה שלנו בנויה סביב הדפוס הדיגיטלי. היתרונות של מכונת הדפוס של HP אינדיגו כמו מהירות הדפסה, איכות, הדפסה ב- 6 צבעים, ומעל הכול עקביות ודיוק בצבעים, הם אלה שמעניקים לנו את האפשרות להציע ללקוחותינו אלבומים וספרי תמונות באיכות הגבוהה ביותר. לקוחותינו יודעים כי גם הדפסה חוזרת של עבודותיהם תהיה תמיד באיכות זהה למקור, ומלווה בהפקה מדויקת של אותם צבעים וגוונים".

ייחודה של החברה מתבטא בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות. היא הייתה הראשונה לאפשר צפייה ושיתוף של אלבומים שעוצבו בתוכנה בגלריה באתר וגם במייל ובפייסבוק. החברה גם הכניסה לאלבומיה את טכנולוגית התלת מימד, שמאפשרת ליצור תמונות בתלת מימד ולצפות בהן במשקפיים מיוחדים המצורפים לאלבום. לאחרונה הציגה החברה פיתוח מסעיר: אפליקציית קוד QR שמאפשרת קישור של סרטונים לאלבום התמונות. הלקוחות יכולים להעלות סרטונים לאתר Toutube, ואז להכניסם לאלבום בצורת קוד QR, אותו ניתן לסרוק מתוך האלבום כדי לצפות בסרטון עם הסמארטפון.

חברת Pic-A-Book שוקדת כל העת על חידושים ופיתוחים טכנולוגיים. בימים אלה עובדים אנשיה על פיתוח מהפכני שיצעיד את התחום קדימה. "המוטו שלנו הוא להתקדם כל העת מבחינה טכנולוגית, להמשיך להתפתח ולפתח ולהציג חידושים מהפכניים בתחום ספרי התמונות והאלבומים", מסכמת סיון. 
 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו