סיפורי הצלחה

פלס שירותי דפוס בע"מ

חברת "פלס" שירותי דפוס בע"מ נוסדה לפני כ- 30 שנה וכיום מועסקים בה 20 עובדים. החברה מתמחה בכל שירותי הדפוס וגימור תחת קורת גג אחת כולל מכונת דפוס 4 צבעים רבע גיליון, הזהבות, שטנצים, והדבקת מגנטים צורניים. בנוסף בבעלותה האתר "Cbook" המספק פתרונות לעסקים וללקוחות פרטיים בכל הקשור להדפסה בעיצוב אישי באתר האינטרנט, כמו אלבומים דיגיטלים, הזמנות לארועים, לוח שנה מעוצב אישית, כרטיסי ביקור,תמונות קנבס בעיצוב אישי, קולאז’ים ועוד…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חברת "פלס" שירותי דפוס בע"מ נכנסה לעידן הדיגיטלי לפני כ-15 שנים, כאשר רכשה את מכונת הדפוס הדיגיטלי HP Indigo digital press 3050 והיא מפעילה כבר 8 שנים את האתר Cbook. מאז הספיקה החברה לשדרג את מכונת הדפוס הדיגיטלי כבר שלוש פעמים. הרכש האחרון היה מכונת הדפוס HP Indigo 5600 Digital Press, ששודרגה בעזרת טכנולוגיית ההדפסה One Shot Color Technology המאפשרת הדפסה על נייר עד לעובי של 600 מיקרון ומבטיחה רגיסטרציה מושלמת של הצבעים. 

"חשוב לנו להישאר תמיד בקדמת החזית הטכנולוגית וזו הסיבה ששידרגנו את מכונות הדפוס שלנו שלוש פעמים במהלך שמונה השנים האחרונות", אומר ברוך כץ, מנהל ובעלים של דפוס "פלס". "מטרתנו היא להישאר מעודכנים מבחינה טכנולוגית ולהציע ללקוחותינו את הפתרונות המתקדמים ביותר, שעונים על כל דרישותיהם וצרכיהם.

"אנו פעילים בתחום הדפוס הדיגיטלי לכלל הציבור בארץ מאז שהשקנו את אתר האינטרנט סיבוק (cbook) לפני 8 שנים. האתר מציע ללקוחותינו מבחר אלבומי תמונות דיגיטלים עם תוכן מעוצב על פי נושאים, כמו אלבום חתונות, אלבום בר מצווה, אלבום טיולים ועוד. בנוסף יכולים הלקוחות הפרטיים לעצב גם הזמנות לאירועים, פוסטרים, פליירים ועוד. בתי עסק יכולים לעצב באתר מוצרים מסחריים לשימוש העסק, כמו נייר מכתבים, מעטפות ועוד", מספר ברוך. 

אתר סיבוק 

האתר מציע 2 דרכים לעריכת האלבומים הדיגיטלים, ההזמנות, לוח שנה בעיצוב אישי ויתר המוצרים. בראשונה, זהו אתר מקוון (online) ללא הורדת תוכנה כך שניתן לערוך את המוצר מכל מקום וכל מחשב, לצד תוכנה שאותה ניתן להוריד ולהתקין במחשב האישי. ברוך מספר: "בשנה האחרונה השקנו מערכת אינטרנטית לעיצוב מקוון, הכוללת תמיכה בעברית פרי פיתוחנו. העיצוב המקוון מציע גם תמיכה מלאה ברשתות החברתיות, ויתרונו הגדול הוא בעיבוד המיידי והמהיר של המוצר ומסירתו ללקוח. הלקוח יכול לעצב בזמן קצר את המוצר באתר ולהזמין את ההדפסה. אנו בסיבוק מייצרים כל מוצר בתוך 24 שעות, וביום שלאחר ההזמנה, הלקוח מקבל עם שליח את המוצר. כל לקוח יכול לבחור אם ברצונו לעצב את המוצר אונליין או בתוכנה המותקנת על גבי המחשב הביתי שלו".

הדפסה בתלת מימד (3D) והנפשה על עדשה פלסטית בכל כמות

לצד אלה התווסף מוצר חדשני וייחודי שמציעה החברה והוא הדפסה בתלת מימד (3D) ושל תמונות וטקסט משתנה (הנפשה) על גבי עדשת פלסטיק (לנטיקולר) מיוחדת עד עובי של 600 מיקרון באמצעות מכונת HP Indigo 5600 Digital Press. ההדפסה בתלת מימד היא בצבע מלא דו צדדי, כולל צבע לבן,  והיא מוצעת כשירות למוצרי קד"מ עבור משרדי פרסום ובתי דפוס ליצירת עיצובים ייחודיים עבור חברות עסקיות. בנוסף החברה מציעה את שירותי עיצוב אישי מתוך מבחר הדוגמאות המוכנות (הזמנות לארועים, לחתונה, בר מצווה, בת מצווה) והזמנה ישירות באתר האינטרנט. ההדפסה מתבצעת החל מעותק בודד ובכל כמות  במחירים השווים לכל כיס.

חברת "סיבוק הדפסה בעיצוב אישי" משמשת כנציגה הבלעדית בישראל של חברת Snapily מבית יומנייז (HumanEyes Technologies, Ltd), שהיא חברה ישראלית, שותפה של  HP אינדיגו, המנהלת את עיקר פעילותה בחו"ל. כיום פועלים בעולם שני אתרי אינטרנט לעיצוב אישי שמציעים את מערכת Snapily, בארה"ב ובאנגליה, ועל כן, "סיבוק הדפסה בעיצוב אישי" היא השלישית בעולם והיחידה בישראל להציע מוצר זה. 

תוכנת Snapily מאפשרת ללקוח ליצור ולהדפיס מוצרי תמונות מותאמים אישית בתלת מימד או באנימציה. כרגע מוצעים באתר סיבוק הזמנות, כיסויים לאייפון, סימניות, כרטיסי ביקור ותמונות – כולם מוצרי עדשה (לנטיקולר) שכוללים אשליה של עומק (3D) או אפקט אנימציה. 

"לאחר שקיבלנו החלטה אסטרטגית להתמקד בהדפסה בתלת מימד, ידענו שעלינו לרכוש מכונת דפוס מתאימה שתוכל להדפיס על פלסטיק עבה במיוחד, במהירות, בצבעים חדים ובאיכות הדפסה מעולה. התשובה הייתה שדרוג המכונה הקיימת למכונת הדפוס HP Indigo 5600 Digital Press. הודות ליכולת מכונת הדפוס לעבור בקלות בין עבודות הדפסה שונות ובין מגוון מצעי הדפסה שונים, אנו יכולים להפיק במהירות ובקלות את כל מגוון המוצרים שמזמינים לקוחותינו, בין אם זה אלבום תמונות דיגיטלי, לוח שנה מעוצב אישי או כרטיס ביקור בתלת מימד (3D). כיום אנו למעשה שייכים לקבוצה מצומצמת של לקוחות HP אינדיגו בעולם שמדפיסים מוצרי עדשת לנטיקולר במכונת הדפוס של HP אינדיגו", אומר ברוך. 

תהליך ההקמה הפיתוח וההטמעה של האתר להדפסה בתלת מימד (3D) ארך למעלה משנה. התהליך לא הסתכם בשדרוג מכונת הדפוס. "היינו צריכים לדאוג גם לציוד גימור כמו חיתוך לייזר, ציפוי מצעי ההדפסה, מציאת חומרי הגלם המתאימים ועוד", מספר ברוך. "בנוסף תרגמנו גם את האתר של Snapily לעברית והטמענו אותו בתוך אתר סיבוק. אנו מציעים כיום במסגרת האתר מוצרי תמונות בתלת מימד ובאנימציה". 

שיתופי פעולה עיסקיים

"אנו פתוחים כיום לשיתופי פעולה עיסקיים בתחום ההדפסה בתלת מימד", אומר ברוך. "אנו פונים ומציעים גם תוכנה מתקדמת ומקצועית בשם  Creative (בגרסת פלאג אין) למחשב מקינטוש, המתאימה יותר לגרפיקאים ועסקים כמו משרדי פרסום, גרפיקאים ובתי דפוס, שעוסקים בעיצוב עם תוכנת פוטושופ. בעזרת התוכנה הזאת, הם יכולים לעצב מוצרי תלת מימד מיוחדים לקידום מכירות, הזמנות, גלויות לכנסים, תערוכות או אירועי מכירות. השותפים יהיו אחראים לעיצוב וגרפיקה של המוצר ואנו נבצע את ההדפסה. 

בקרוב יתקיים אירוע השקה של תוכנת Creative שמיועד למעצבים, משרדי פרסום וסוכנויות קד"מ. פרטים ומידע נוסף ניתן לקבל בכתובת דוא"ל: info@cbook.co.il

"הגורמים החשובים בעיקר לאנשי המקצוע הם: מחיר אטרקטיבי, ייצור מידי, קלות תפעול הממשק, חופש פעולה במערכת, זמן אספקה מהיר והדפסה צבעונית דו-צדדית כולל צבע לבן – כל אלה קיימים במערכת שאנו מציעים. 

הלקוחות הפרטיים מוגבלים ברמת העיצוב. הם מקבלים עיצוב נתון ויכולים לשתול תמונות ומידע אישי. בגרסה המתקדמת ניתן ליצור שכבות ו"לשחק" יותר בגרפיקה, ובכך ליצור עיצובים ייחודיים ויוצאי דופן שעושים שימוש ביכולות ההדפסה בתלת מימד. 

"מוצרים בתלת מימד והנפשה הם הדבר החם הבא, ואנו מתכוונים להתמקד בהם גם בעתיד. לאחר השקעה גדולה ומורכבת בהקמה ובפיתוח המערכת, אנו רוצים להתרחב בתחום ולהציע הדפסות בתלת מימד (3D) עד לגודל גיליון (70X100). 

"מטרתנו המרכזית כחלוצים בתחום זה, היא להציע מוצרים במחיר השווה לכל נפש. אנו רוצים להציע ללקוחות הפרטיים ולבתי העסק אפשרות להדפיס מוצרים ייחודיים בתלת מימד, כמו כרטיסי ביקור והזמנות לאירועים במחיר תחרותי ומשתלם, ובכך לחולל מהפכה בתחום ההדפסה בתלת מימד", מסכם ברוך כץ. 

 

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו