סיפורי הצלחה

שיא קופי – מתחילים בשיא

חברת שיא קופי שנוסדה בתל אביב בשנת 1986, מובילה מאז את תחום הדפוס והעתקות האור בישראל. לאורך השנים, צברה החברה מוניטין כאחת החברות האיכותיות והידועות בזכות רמת החדשנות הטכנולוגית, שירות לקוחות, אמינות ומחירים הוגנים. על לקוחות החברה נמנים הגופים הגדולים במשק מכל המגזרים: התעשיות הביטחוניות, חברות ממשלתיות, חברות בניה, חברות בורסאיות, חברות הייטק ועוד.

חברת שיא קופי משקיעה רבות בטכנולוגיות ומתודולוגיות עבודה על מנת להמשיך ולהוביל את השוק הישראלי, הן בתחום הדפוס והעתקות האור והן בתחומי המדיה, השיווק הישיר והאינטרנט, על מנת ליישר קו עם חברות הדפוס הגדולות בעולם. 

חברת שיא קופי נכנסה לעידן הדיגיטלי בשנת 2010, עם רכישת מכונת הדפוס HP Indigo 5000 Digital Press. אז גם נפל בחלקה של החברה להיות ההתקנה ה-100 במספר של HP אינדיגו. גיא שצוב, מנהל בית הדפוס סיפר אז על הסיבה לבחירה במכונת דפוס של HP אינדיגו: "בשנים  האחרונות, צמח בית הדפוס שלנו והתרחב, ולכן החלטנו להגדיל את יכולת היצור שלנו ולהרחיב את כמות היישומים שאנו מציעים. בדקנו מספר טכנולוגיות וחברות, והגענו למסקנה שמכונות הדפוס של HP  אינדיגו מסוגלות לענות בהצלחה על דרישותיהם של לקוחותינו מבחינת איכות, עקביות ויכולת טכנית. אנו שמחים שנפל בחלקנו המזל להוות ציון דרך עבור HP אינדיגו". 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מאז, שיא קופי אינה קופאת על שמריה, אלא ממשיכה להתקדם ולחדש. בשנת 2012, שודרגה מכונת ה-5000 למכונת HP Indigo 7600 Digital press, ולאחר מכן בשנת 2014, נרכשה גם מכונת הדפוס HP Indigo press 5500. כיום עוסקת החברה אך ורק בדפוס דיגיטלי, כאשר את מגוון המכונות של אינדיגו משלימות שתי מכונות דפוס להדפסה בפורמט רחב מבית HP Scitex: Designjet T7100 ו- . Designjet Z6100 מכונות אלה מיועדות להדפסת פוסטרים וקנבסים בפורמט רחב. 

שיא קופי פועלת במספר אפיקי פעילות. הראשון הוא דפוס מסחרי כללי, שכולל הדפסת כרטיסי ביקור, פוסטרים, ניירת משרדית, חוברות וכל שאר המוצרים שכלולים בקטגוריית הדפוס המסחרי הכללי. האפיק השני עושה שימוש בבקר ההדפסה HP SmartStream Director, שהופך את זרימת העבודה לתהליך אוטומטי מתחילתו ועד סופו: מנקודת הכניסה של עבודת ההדפסה, דרך קדם-דפוס והפקה ועד לגימור ומשלוח. בקר זה מאפשר ללקוחות שיא קופי לבצע הזמנות של כרטיסי ביקור, קטלוגים, ניירת משרדית ועוד דרך האתר. שיא קופי היא בין החברות היחידות בארץ שעושות שימוש בבקר זה למטרת הזמנות באתר החברה. 

שיא קופי עושה שימוש בכלי נוסף של HP אינדיגו: שרת ההדפסה HP SmartStream Designer Server שמאפשר הפקת עבודות הדפסה מתוחכמות ומותאמות אישית. רכיב תוכנת עיצוב זה מאפשר פרסונליזציה ויצירת מספר בלתי מוגבל של גרסאות עיצוב בכדי להעצים את הרושם והאפקט. שרת זה מיועד לעבודות הדפסה בכמויות גדולות שכוללות גם מידע משתנה. גם כאן, שיא קופי היא בין היחידות בארץ שעושות שימוש ב- designer server , ובכך החברה למעשה יוצרת לעצמה יתרון תחרותי מאחר והיא יכולה להציע ללקוחותיה פתרונות הדפסה רבים ומגוונים יותר מהחברות המתחרות. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בנוסף, לכל אלה, לאחרונה הושק גם אתר iCopy להזמנת מוצרי דפוס. אילן סיון, מנהל השיווק והפיתוח העסקי בחברה, מספר: "באתר ניתן לרכוש את כל מוצרי דפוס בצורה מאובטחת. באתר אפשר למצוא הכול: החל מכרטיסי ביקור ופנקסי חשבוניות, דרך הדפסת תמונות, פוסטרים עד ספרי תמונות בעיצוב עצמי והזמנות לאירועים.

"כל המוצרים מודפסים כמובן במכונות הדפוס של HP אינדיגו שלנו. כחברה שאינה מתפשרת על איכות, חשוב לנו ששביעות הרצון של לקוחותינו מהמוצרים המודפסים תהיה מלאה. מכונות הדפוס ובקרי ההדפסה של HP אינדיגו מאפשרים לנו לספק באופן עקבי מוצר מוגמר באיכות גבוהה לכל לקוחותינו", הוא מוסיף. 

אילן מספר גם כי אחת המגמות השולטות בשוק הינה מעבר להדפסה בפורמטים גדולים, ולכן החברה מתכוונת בעתיד להיכנס גם לתחום זה עם רכישה של מכונות הדפוס של HP אינדיגו להדפסה בפורמט רחב של חצי גיליון. "מאחר ואנו מציעים את כל פתרונות הדפוס תחת קורת גג אחת, היינו רוצים להציע ללקוחותינו גם הדפסה בחצי גיליון, במקום לעבוד עם ספקים חיצוניים. 

"ברור לנו שנמשיך לצמוח ולהתרחב בזכות שיתוף הפעולה שלנו על HP אינדיגו. מערכת היחסים החמה שלנו עם החברה הן מבחינת הפיתוח העסקי שמציעה החברה ללקוחותיה והן מבחינת השירות המהיר והזמין, כמו גם מכונות הדפוס האיכותיות שמספקות מענה לצרכי השוק והלקוחות יכולu, רק לסייע לנו לשמור על מעמדנו המוביל בישראל", מסכם אילן. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו