סיפורי הצלחה

ש.ע.ל הדפסות איכות בע"מ

ש.ע.ל הדפסות איכות בע"מ נוסדה בשנת 2009 כחברה משפחתית. החברה מתמחה בהפקת תוויות ומדבקות בגלילים, ועל לקוחותיה נמנים חברות גדולות ומובילות במשק בתחומי הקוסמטיקה, טואלטיקה, מוצרי פלסטיק, יקבים, היי-טק, מזון ועוד.  

מאז היווסדה, בחרה החברה באופן אסטרטגי בדפוס הדיגיטלי. "היה ברור לנו שהדפוס הדיגיטלי הוא העתיד של עולם הדפוס, ולכן מלכתחילה החלטנו להקים חברה שמתמחה בדפוס דיגיטלי", מספר לירון בן יאיר, מנכ"ל ש.ע.ל. "ואם דפוס דיגיטלי, אז לנו היה ברור שמכונת הדפוס שנרכוש תהיה של HP אינדיגו, החברה המובילה בעולם, שמספקת פתרון מהיר ואיכותי להדפסת תוויות ומדבקות". 

מכונת הדפוס שרכשה החברה בתחילת דרכה הייתה HP Indigo ws4000 press. לאחרונה שדרגה החברה למכונת הדפוס HP Indigo WS6600 Digital Press. "בעקבות הרחבת תחומי הפעילות של החברה והיקף ההזמנות הגבוה, החלטנו לשדרג את מכונת הדפוס שלנו. היתרונות הרבים של מכונת הדפוס, כמו הדפסה מהירה ואיכותית, עקביות ואחידות הצבע, מגוון רחב של מצעי ההדפסה והדפסת מידע משתנה הופכים את העבודה ליעילה, רווחית ומשתלמת ביותר", מוסיף לירון. 

לירון גם מרוצה ביותר מהשותפות עם HP אינדיגו. "זו היכרות ארוכה ומוצלחת לאורך שנים. אנשי החברה תומכים ביותר, השירות משביע רצון והתחושה

היא שתמיד יש עם מי לדבר. לי כלקוח חשוב ביותר לדעת שיש מאחוריי חברה שתומכת בי ומנסה לקדם את החברה שלי. בכוונתי להתרחב בעתיד גם לתחום השרוולים המתכווצים, ואני בטוח ש-HP אינדיגו תהיה שם כדי לסייע לי בפיתוח התחום." 

מכונת הדפוס מספקת מענה לכל הדרישות שמציבים הלקוחות בתנאי שוק תחרותיים ביותר, שבהם קיימת תחרות רבה על תשומת לבם של הצרכנים. על כן, תוויות בולטות ומושכות הן בעלות חשיבות רבה ביותר. "מכונת הדפוס של HP אינדיגו מאפשרת לי לספק מענה מהיר ויעיל לכל הדרישות של לקוחותיי, כמו ריצות הדפסה קצרות, הפקה מהיום להיום, הדפסת מידע משתנה, שילוב בין צבעים וטקסטים שונים, או אפילו סוגים שונים של מצעי הדפסה. אין ספק שזהו פתרון שמשתלם הן ללקוח והן לי כספק שירותי דפוס", מסכם לירון. 

 

 

                       

הבהרה: המידע המופיע בסיפורי הלקוחות מובא מטעם הלקוחות והינו באחריותם בלבד
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו